۱۲ روش برای کاهش تری گلیسرید خون – دکتر نجفی

همچنین با تحقیق در رابطه با مصرف تخم مرغ های غنی شده در دوره آبستنی مشخص شد که وزن جفت به میزان قابل ملاحظه ایی افزایش می یابد و کاهش نوزادان با وزن کم در بدو تولد مشاهده شد. به خصوص صنعت تخم مرغ به دنبال تکنولوژی جدید برای عرضه فراورده های با ارزش غذایی ماوراء ارزش های متفاوت آن می باشد. دقت داشته باشید که نباید در مصرف مواد غذایی (رژیمی) که حاوی کالری زیاده روی کرد زیرا در دراز مدت، با اثر جهشی موجب افزایش وزن می شود.

پس از آن روغن گردو، جوانه گندم و سویا حاوی این اسید چرب هستند. پس از تحقیقات علمی بروی چربی های ماهی، نام Omega -3 را بر آن نهادند و آن ها نخستین بار هنگام بررسی روش تغذیه اسکیمو ها مشاهده کردند با وجود این که اسکیموها همراه غذای اصلی روزانه خود(ماهی) از گوشت حیوانات پر چرب شکار شده نیز استفاده می کنند، اسیدهای چرب موجود در خون آنها مانع از لخته شدن پلاکت های موجود در خونشان و در نتیجه مانع از آرتریواسکلروزیس( گرفتگی عروق) در آنها می شود.

که از آن جمله می توان به نقش آن در مشکلات تنفسی بزرگسالان ، بیماری های گوارشی، زخم و بیماری های اثنی عشر، بیماری های التهاب روده، اختلالات بینایی، بیماری های کلیوی و مجاری ادراری، بیماری های پوستی و اگزوما، بیماری های عفونی و ویروسی و نیز کاهش وزن را نام برد. سه اسید چرب معروف از خانواده Omega-6 می توان: Linol Acid – Gama Linolen Acid- Arashidonic Acid را نام برد. مصرف اسید چرب امگا 6 در طی صد سال گذشته افزایش یافته است و از دلایل آن می توان افزایش مصرف گوشت و نیز تبلیغات فراوان جهت مصرف روغن های گیاهی سویا و ذرت ، نام برد.

رسوبات چربی جمع آوری شده در بافت چربی میتوانند برای محافظت اندامهای درونی بدن در برابر عوامل محیطی موثر باشند و لایههای چربی زیر پوست (به نام چربی زیر جلدی) نیز میتوانند به حفظ دمای بدن کمک کنند. سطح این اسید چرب در این سه بافت ذکر شده از سایر اندام ها بیشتر است و کمبود آن در بدن باعث صدمه به مغز ، چشم و کاهش تعداد اسپرم ها خواهد شد.

افزایش خطر مرگ و بیماری: نوشیدن زیاد شراب حتی یک الی سه بار در هفته می تواند خطر دیابت را در مردان افزایش دهد. نوشیدن این مقدار از شراب به همراه سایر نوشیدنی های الکلی می تواند شما را در معرض خطر قرار دهد. چربی که در درون بدن شما ذخیره می شود سبب جدا شدن قسمت ها ی مختلف اجزای داخلی بدن تان از یکدیگر می شود، شما را گرم نگه می دارد و در نهایت یک منبع بسیار بزرگ از انرژی را برای شما فراهم می کند که در صورت کمبود انرژی می توانید از آن استفاده کنید.

از همین رو برای ذوب مواد غذایی از آب استفاده نکنید. از این رو در بدن هم هیچ گاه حالت به حالت رسوب در نمی آیند. Omega – 3باعث افزایش جذب کلسیم از روده ها شده و نیز تحریک سلول های استخوانی و افزایش رسوب کلسیم در آنها را باعث می شود. به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ منظور از پاکسازی کبد این است که آن را برای پاکسازی همه چربیها، اندوختههای قدیمی کلسترول، سنگهای مثانه، سموم، بقایای داروها و موادزائدی که در بدن ذخیره میشوند، تحریک و آماده کنیم. شاید پیاده روی به اندازه دویدن مفید نباشد ولی کمک می کند تا کالری بسوزانید و وزن شما را ثابت نگه می دارد .

اگر مشکل شما به دلیل بیماریهایی مانند کمکاری تیروئید باشد، باید هرچه زودتر به دنبال درمانهای پزشکی باشید. ماهی های چرب مانند ماهی قزل آلا، ماهی تن به ویژه انتخاب خوبی هستند. اطلاعات حاصل از یک آزمایش در آلمان نشان داد، زمانی که اسید های چرب امگا3 در یک منبع غذایی غیر از ماهی وارد می شود، تغییرات بیو شیمایی مصرف ماهی 2 برابر می گردد. به عبارت ساده ، کالری های خالی کالری هایی هستند که از غذاها یا نوشیدنی هایی حاصل می شوند که از نظر ارزش غذایی کم و یا هیچ ارزش غذایی ندارند. همچنین در داخل بدن نیز توسط لینولئیک اسید ساخته می شود.( بنابراین اسید چرب ضروری نیستند) با افزایش ورود این اسید چرب به بدن که معمولا به دنبال تغذیه با چربی های حیوانی به مدت طولانی حاصل می شود، استعداد ابتلا به التهابات در بدن را بالا می برد.

سپس قبل از ورود فاضلاب به شبکه فاضلاب شهری، تصفیه میشود. با استفاده از این دستگاهها در مراکزی چون رستوران، آشپزخانه و مراکز تولید مواد غذائی میتوان تاحدود زیادی از هزینه تصفیه فاضلاب شهری کم کرد و همچنین از انسداد خطوط انتقال فاضلاب شهری پیشگیری کرد. دقیقا همان دلایل کاهش گلبولهای قرمز چون هموگلوبین را هم تخریب میکنند باز کاهش مقدار آن در خون میشوند. باید شراب قرمز مصرف کنیم؟ مصرف 3 عدد در هفته معادل مصرف 10 گرم ماهی می باشد. در موقعیت کرانچ قرار گرفته و قبل از انجام کرانچ ، پاهایتان را از روی زمین بلند کنید.

با اینحال اگر دوست دارید شراب قرمز بخورید بهتر است در مصرف آن زیاده روی نکنید. ژل بهتر است یا چربی؟ سطح کلسترول طبیعی 200 میلی گرم در دسی لیتر یا کمتر است. توصیه میکنیم اگر قصد لاغری و چربیسوزی دارید، یک برنامه شخصیسازی شده از مربیان فیتامین بگیرید و با برنامه شخصی خود پیش برویدت تا در زمان کمتر و شرایط امنتری، بهترین نتیجه را بگیرید. به هر حال، هنگامی که قهوه سیاه را می نوشید،به شما توانایی چربی سوزی را میدهد که می تواند کالری را در طول زمان کاهش دهد.

ما برای سلامتی، رفاه و آرامش شما عزیزان ارزش قائل هستیم و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد. اگر تفاوت سطح Omega-6 و Omega -3 در بدن زیاد باشد و غلبه ی یک طرفه Omega-6 ایجاد شود، آمادگی بدن برای ایجاد التهاب افزایش یافته و کلنگ امراض مختلف خصوصا از نوع التهابی و عفونی زده می شود. متاسفانه آزمایشات نشان دادهاند بدن یک فرد بزرگسال به سختی میتواند از ALA، DHA بسازد. آب آلوئه ورا گزینه ای بسیار عالی برای چربی سوزی شکم و پهلو است؛ زیرا به فرآیندهای سوخت و ساز در بدن سرعت می بخشد.

پروفسور ورباخ در تحقیقات خود دوز 4 گرم روغن ماهی در 3 تا 4 وعده همراه با غذا در طی روز و یا مصرف 2 بار در هفته ماهی را برای بهبود علائم آن مناسب می داند. کک و مک نیز یکی دیگر از علائم کبد چرب در صورت است . استفاده از برخی فیلرها گاهی منجر به آلرژی در فرد میشود اما زمانی که از چربی بدن خود استفاده میکنید، دیگر نگران چنین مسئلهای نخواهید بود. در مورد بیماری کبد چرب نکته حائز اهمیت این است که در هر دو نوع الکلی و غیرالکلی غالبا هیچ علامتی را مشاهده نخواهید کرد.

به همین دلیل افرادی که از کمبود پتاسیم رنج می برند می توانند با مصرف برنج سفید پتاسیم مورد نیاز بدن خود را تامین کنند. اما خاصیت چربی سوزی و ضد چاقی آن خیلی اثبات نشده است زیرا مطالعات خیلی کمی در مورد آن انجام شده است. سرطان پستان: به دنبال تحقیقات فراوان، امروزه به تمام خانم ها توصیه می شود که نیاز دو اسید چرب EPA و DHA خود را حتما با خوردن دو وعده ماهی در هفته تامین کنند که این کار مهمترین پروفیلاکسی( پیشگیری) برای سرطان پستان است. او اظهار کرد: از طرف دیگر مصرف متعادل چربیهای غیر اشباع مشکلی برای سلامتی فرد ایجاد نمیکند و باعث کاهش کلسترول خون میشود.

دیدگاهتان را بنویسید