هر چیزی که تو لاغر شدن به دردمون میخوره اینجا هست!

البته هنوز به هیچ عنوان که مدرکی وجود ندارد، که نشان دهد داروهای جایگزین یا گیاهی می توانند به تنهایی چربی خون را کاهش دهند، ولی مطمئنا به عنوان درمان مکمل تأثیرگذار خواهند بود. اما نکته انحرافی آنکه گرچه در طیور از هورمون استفاده نمیشود، ولی مصرف غیرمجاز و بدون نسخه انواعی از آنتیبیوتیکها و داروهای شیمیایی برای مهار بیماریهای عفونی و کنترل بیماریهای انگلی و ویروسی باعث عوارض مختلفی همچون سرطانزایی، جهشزایی، مسمومیت و ایجاد آلرژی میشود که مهمترین عارضه آن مقاومت دارویی به انواعی از آنتیبیوتیک هاست که موجب کم یا بیاثرشدن آن در بدن مصرفکننده میشود.

اما معمولا بدون درک خاصی از سنمان هر چه که دم دستمان باشد میخوریم، درست مثل یک کودک ۵ ساله. به عنوان مثال، اگرچه پنیر و ماست حاوی چربی های اشباع شده هستند، اما حاوی مواد مغذی مانند ویتامین K2 و پروبیوتیک ها نیز هستند. طیور مانند مرغ، بوقلمون و اردک حاوی چربی اشباع شده هستند، اما همانطور که در وب سایت Discovery Health ذکر شده است، بیشترین میزان چربی اشباع در پوست است. انجمن قلب آمریکا توصیه می کند که مصرف چربی اشباع شده روزانه کمتر از ۷ درصد کل کالری توصیه شده روزانه شما باشد.

روغن ماهی. روغن ماهی که به اسیدهای چرب امگا ۳ نیز معروف است، میتواند به کاهشتری گلیسیرید کمک کند. رستوران ها روغن های سرخ کردنی قدیمی خود را با روغن گیاهی نیمه هیدروژنه که حاوی چربی های ترانس است ، جایگزین کردند. روش دیگر جهت برداشت چربی روش لیپوماتیک است. روش تهیه: ابتدا یک عدد سیب را رنده کنید و به همراه یک قاشق مرباخوری دارچین و چند عدد هل داخل قوری چینی به مدت ۳۰ دقیقه دم کنید.

به احتمال زیاد در فست فودها ، محصولات پخته شده تولیدی و سبزیجات خاص با آنها روبرو خواهید شد ، اگرچه اکنون شیوع آنها نسبت به چند سال قبل کمتر است. در سال 2006 ، دولت ایالات متحده موظف کرد که سطح چربی های ترانس در برچسب های غذایی ذکر شود. در سال 1984 ، گروه های مصرف کننده آموخته بودند که چربی های اشباع با حمله قلبی مانند برگرها با سیب زمینی سرخ کرده ، بنابراین خواستار تغییر می شوند.

ما مطمئن شدیم که عوامل مختلفی را که ممکن است با بیماری قلبی مرتبط باشد در نظر بگیریم – مانند سن، جنس، سطح فعالیت بدنی افراد، اینکه آیا سیگار میکشند یا الکل مینوشیدهاند و آیا اضافه وزن دارند یا چاق هستند. این احتمال را به حداقل می رساند که یافته های ما در مورد مصرف چربی و بیماری قلبی با این عوامل دیگر توضیح داده شود. آنها حتی از چربی های اشباع ناسالم هستند ، زیرا همزمان سطح کلسترول LDL “بد” و سطح کلسترول HDL “خوب” را به میزان بیشتری نسبت به چربی اشباع افزایش می دهند. اولی لیپوپروتئین با چگالی بالا (HDL) که اتفاقا خوب و مفید محسوب می شود و از قلبمان محافظت می کند و دیگری که معمولا دردسرساز می شود، لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL) نام دارد.

چربی های اشباع شده منجر به افزایش کلسترول LDL یا کلسترول بد می شود که می تواند منجر به بیماری قلبی شود. تزریق چربی به دست سبب میشود تا با به تعادل رسیدن میزان چربی در زیر پوست دست، چین و چروک ها از بین برود. به رویاها اعتماد کن، چرا که دروازه ابدیت در آنها پنهان است. وندی و اریک براون، به عنوان بخشی از تعهد خود به اعتماد به نفس و انعطاف پذیری، تصمیم گرفتند یک سال یکبار غذاهای وحشی را به عنوان بخشی منظم از رژیم غذایی خود صرف کنند. برای بزرگسالان بدون هیچ گونه عوامل خطری برای بیماری های قلبی معمولاً هر پنج سال یک بار انجام می شود.

اگر خودتان غذاهای پخته درست می کنید، می توانید از شیر بدون چربی نیز استفاده کنید یا حتی از شیر سویا به عنوان یک ماده در آشپزی استفاده کنید. تزریق چربی زیر چشم و یا نانوفت راهکاری قطعی برای رفع سیاهی زیر چشم و از بین بردن چین و چروک است. خاکشیر ناشتا برای کبد چرب چه قدر موثر است؟ البته مواد غذایی مثل بادام، گوجه فرنگی، هل و گشنیز نیز می تواند موثر باشد. تنها چربیهای گاوی که دارای کیفیت خوب (درجه بالا) هستند، میتوانند برای مقاصد غذایی مورد استفاده قرار بگیرند.

با این حال، پیوند کبد از اهدا کننده زنده روشی است که در آن بخشی از کبد یک فرد زنده برداشته شده و برای جایگزینی کل کبد فرد گیرنده استفاده میشود. با این حال، انجام یک کارآزمایی تصادفیسازی و کنترلشده، که در آن شرکتکنندگان بهطور تصادفی رژیم غذایی خاصی را برای سالهای طولانی دنبال میکنند، احتمالاً غیرعملی خواهد بود – و بسیاری از شرکتکنندگان ممکن است مایل نباشند به رژیم غذایی خاصی برای طول مطالعه پایبند باشند. چای سبز و انواع مختلفی از ادویه باعث میشوند به میزان ۴۰ تا ۱۰۰ درصد میزان سوخت ساز بدن شما در طول روز افزایش پیدا کند و به هضم غذا نیز کمک می کنند .

به این ترتیب، این نمی تواند علت و معلول را اثبات کند. برای کاهش میزان چربی اشباع موجود در طیور، مرغ بدون پوست باید پخته شود یا اگر با پوست پخته شده است، قبل از مصرف آن را جدا کنید. کره سرشار از چربی های اشباع شده است. بنابراین، مهم است که استفاده از کره را محدود کنید تا مصرف چربی های اشباع شده را کاهش دهید. بنابراین، چربی اشباع شده کم چرب روغن کلزا کاملا نامربوط به موضوع است، اگرچه این مسئله به عنوان یکی از شعارهای بازاریابی استفاده می شود. در همین ابتدا بایستی بگوییم که نباید تری گلیسیرید را کلسترول اشتباه بگیرید؛ هر چند که هر دو در دسته چربی های خون قرار دارند.

چربی ها برای سلامت کلی و عملکرد بدن ضروری هستند، اما چربی های غیراشباع مانند چربی های تک غیر اشباع و چند غیر اشباع باید مصرف شوند. هر یک از این مواد مغذی ممکن است تأثیر بگذارد بیماری قلبی خطر از طریق مختلف مسیرهای مرتبط – مانند تأثیر آنها بر قند خون، سطح کلسترول یا التهاب. در مقابل، پنتادکانوئیک اسید (یکی دیگر از انواع زیر چربی اشباع شده که معمولا در لبنیات یافت می شود) به طور کلی با ریسک کمتری از بیماری قلبی این به ما نشان می دهد که در نهایت، سلامتی ما تحت تاثیر قرار می گیرد ترکیبی از تمام مواد مغذی و اجزای زیست فعال (از جمله ویتامین ها، مواد معدنی و فیتوکمیکال ها) در غذاهایی که می خوریم.

دیدگاهتان را بنویسید